Nabízené servisní služby :

Počítač:

Budeme se snažit zprovoznit Váš nefungující počítač nebo notebook přímo u Vás doma. Provedeme modernizaci nebo přestavbu počítače.

Internet:

Doporučíme podle lokality Vašeho bydliště nejvhodnější internetové připojení. V případě, že doma internetové připojení již máte a chcete je rozšířit pro další počítače, nainstalujeme a nastavíme router nebo Wi-Fi připojení.

Tiskárny a skenery:

Nainstalujeme a zprovozníme Vaši tiskárnu nebo skener, popřípadě doporučíme podle konfigurace Vašeho počítače nebo požadavků vhodnou tiskárnu nebo skener.

Mobil:

Vytvoření zálohy data z Vašeho mobilního telefonu.Také je možné z Vašeho mobilního telefonu vytvořit hotspot, který je možné použít pro připojení tabletu nebo notebooku v místech, kde není možné jiné připojení. Nastavení mobilního telefonu.

Fotografie:

Zálohování fotografií z počítačů, notebooků a mobilních telefonů na Vámi zvolené médium.

Domácí video-kino a videoprojekce:

Zkvalitnění audio a video zážitků pomocí propojení počítače s Vaší TV, využití video projekce pomocí projektoru. Možnost propojení s audio soustavou pro lepší projekci zvuku.

Antivirová ochrana počítače:

Otestování počítače nebo notebooku na přítomnost virů a další škodlivé "havěti". Doporučení antivirového programu buď placeného nebo bezplatné verze, případně jejich instalace.

Instalace nové softwarové aplikace:

Instalace a reinstalace systému Windows, instalace placených i bezplatných programů a aplikací.

Zálohování a záchrana Vašich dat:

Obnova smazaných souborů a dat z počítače, notebooku, fotoaparátu nebo mobilního telefonu na Vámi zvolené médium (CD, DVD, flash disk).

Technickou pomoc:

Pro naše klienty je možné řešit běžné problémy při obsluze počítače pomocí mobilního telefonu nebo programu SKYPE (např. počítač není možné zapnout, není možné spustit nějaký program, není možné se připojit k internetu nebo se objevuje Vám neznámé upozornění).

Při složitějších problémech je možná technická pomoc přes vzdálenou plochu.